Dinamo razbio Triglav, Budimir i Olmo zabili krasne golove

HRVATSKI prvak Dinamo pobijedio je slovenski Triglav u prijateljskoj utakmici na pripremama u Sloveniji.

U 7. minuti Modri su poveli 1:0 pogotkom Marija Šituma, a u 19. je prednost povećao Ivan Fiolić. Odmah nakon odmora, u 46. minuti, krasan gol udarcem s 18 metara pod gredu zabio je Dani Olmo za 3:0. Već u 50. minuti Mario Budimir odveo je Modre na 4:0 nakon što je s loptom prošao između golmana i trojice igrača, pao na deset metara i ležeći poslao loptu u mrežu.

Druga je to pobjeda Dinama u samo dva dana, nakon što je jučer slavio protiv Austrije Klagenfurt.

Dinamo - Triglav 4:0

GNK Dinamo (4-1-4-1): Šemper - Stojanović (od 59. Moharrami), Lešković (od 59. Theophile), Perić, Lecjaks - Gojak (od 65. Majer) - Šitum, Fiolić, Olmo, Oršić - Budimir (od 59. Menalo)