Dinamo s 2:0 pobijedio španjolskog drugoligaša

U DRUGOJ pripremnoj utakmici u Španjolskoj Dinamo je uspio doći do pobjede od 2:0. Protivnik im je bio španjolski drugoligaš Deportivo Castellon koji se u španjolskoj ligi bori za ostanak. Nalazi se na 18. mjestu Druge španjolske lige sa samo 5 bodova više od posljednje plasirane momčadi lige.

Dinamo je na momente igrao jako dobro, no na igračima se primjećuje umor od napornih treninga, zbog čega većina njih ima upale mišića.

Strijelac oba pogotka za Dinamo bio je Eduardo da Silva, u 25. minuti na asistenciju Mamića i u 50. minuti susreta nakon što ga je Buljat izvodeći skraćeni korner pogodio u glavu.

Dinamovo najnovije pojačanje Costa Anderson igrao je zadnjih 15-ak minuta, kazao nam je Ado Kožul dodajući kako Anderson nije fizički pripremljen pa će ga polako uvoditi u igru.

Kožul nam je kazao kako je Dinamo igrao jako dobro tek u 15-ak minuta drugog poluvremena.

Najavio je kako će Dinamo na proljeće imati jaku momčad.

Španjolski drugoligaš Deportivo Castellon u 20 utakmica Druge lige ima 5 pobjeda, 8 poraza i 7 remija sa gol razlikom 18-23.