Dinamo u 90. zabio "Pandurima" za drugi remi zaredom

U PRIPREMNOJ utakmici u Sloveniji hrvatski prvak Dinamo jedva je izborio remi s rumunjskim Panduriijem 1:1.

Rumunji su poveli golom nekadašnjeg igrača Lokomotive Filipa Mrzljaka u prvom poluvremenu, a "modri" izjednačili golom Gojaka u 90. minuti nakon dodavanja Šovšića.

Zlatku Kranjčaru je ovo drugi remi na klupi Dinama nakon onog protiv Steaue početkom tjedna.

Dinamo sljedeći tjedan igra prvi europski dvoboj protiv Vardara u kvalifikacijama za Ligu prvaka.

DINAMO protiv Panduriija: Ježina - Stojanović, Benković, Sigali, Matel - Machado, Andrijašević, Antolić, Fernandes, Hodžić, Henriquez

Osijek i Inter bez pobjede

Nogometaši Osijeka su u pripremnom susretu s poljskom Jagiellonijom odigrali 2:2. Poljaci su poveli u 12. minuti, ali golovima Barišića i Vojnovića je Osijek došao do preokreta da bi u 54. minuti Jagiellonia zabila za remi. Za Osječane je ovo treći remi u tri pripremne utakmice ovog ljeta.

Inter iz Zaprešića odigrao je 1:1 sa novim drugoligašem Zagrebom.