Dinamo - Zrinski 3:2

NOGOMETAŠI zagrebačkog Dinama u prijateljskoj utakmici u Mostaru pobijedili su Zrinski rezultatom 3:2.

Strijelci za "modre" bili su Bošnjak (12), Da Silva (42) i Zahora (85), dok su pogotke za Zrinjski postigli Durmiš (65) i Pecelj (89).

Trener Dinama Nikola Jurčević je izjavio da je ova utakmica u Mostaru za njegovu ekipu bila dobar test nakon što je u prošlu nedjelju prekinuta utakmica između Dinama i Hajduka u Širokom Brijegu.

"Utakmica u Mostaru nam je trebala da bi smo vidjeli u kakvom nam je stanju ekipa", rekao je Dinamov trener. Jurčević je također kazao kako je odlučeno da će Dinamo sudjelovati na turniru u Gabeli kod Čapljine. On je time opovrgnuo medijska nagađanja da bi Dinamo mogao otkazati sudjelovanje na turniru u Gabeli nakon nereda na finalnoj utakmici Memorijalnog turnira "Gojko Šušak" u Širokom Brijegu protiv Hajduka koja je prekinuta u 39-oj minuti prvog poluvremena. U neredima u Širokom Brijegu ozlijeđeno je osam policajaca, a uhićena su 24 izgrednika.