Dinamo doveo bivšeg igrača Anderlechta i mladog reprezentativca Makedonije

Foto: Getty Images / Guliver Image

DINAMO ima novog igrača. U pitanju je mladi reprezentativac Makedonije Emil Abaz, koji je nakon desetak dana, koliko je proveo na probi u zagrebačkom klubu, zadovoljio i postao član hrvatskog prvaka.

Talentirani 18-godišnji Abaz, koji može igrati na krilu te na poziciji polušpice, prošle je sezone igrao za belgijski Anderlecht do 19 godina, a prije toga bio je igrač Beerschota. Upisao je jedan nastup u juniorskoj Ligi prvaka 

Također, odigrao je dvije utakmice za Belgiju do 16 godina. Za U17 reprezentaciju Makedonije igrao je pet puta, a postigao je dva gola, dok je nastupao i za U18 (pet susreta) te U19 (tri utakmice) u kojoj je zabio pet pogodaka. 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.