Dinamovci bacili dresove u publiku, Boysi im vratili nazad!

DINAMO je nastavio utrku za Rijekom. Zagrepčani su pobijedili Cibaliju u Vinkovcima 2:1 u 22. kolu HNL-a.

Međutim, pobjedu je zasjenila odluka suca Batinića koji je kod rezultata 1:1 u sudačkoj nadoknadi dosudio smiješan penal za Dinamo.

CIRKUS U VINKOVCIMA Dinamo slavio iz smiješnog penala, stadion skandirao: "Cigani! Cigani!"

Joško Jelićić nakon Dinamove pobjede: Sramim se!

Petev nakon lakrdije: Valjda je bio penal ako ga je sudac dosudio

DEBATA Je li sudac poklonio Dinamu penal za pobjedu?

Modri su vodili golom Hodžića. Zasluženo. Bili su bolja ekipa cijeli susret, no Cibalia je iznenađujuće zabila za 1:1 tri minute prije kraja.

Sudac Damir Batinić u 89. minuti, pri rezultatu 1:1, svirao je penal nakon duela Žderića i Soudanija, među kojima nije bilo žešćeg kontakta. Sudac Batinić stajao je iza leđa igrača, ali vrlo blizu sporne situacije u šesnaesteru Cibalije.

Nakon utakmice igrači Dinama pokušali su proslaviti pobjedu sa svojim navijačima, razdragano su im bacili dresove na tribine, no ovi su jasno pokazali što misle o načinu kako je njihova momčad došla do tri boda – vratili su im dresove nazad.