HRVATSKI NOGOMETAŠI

Domagoj Vida protiv Fenerbahčea iznudio crveni karton pa zabio

HRVATSKI reprezentativac bio je jedan od junaka sinoćnjeg derbija u Turskoj.

U 33. kolu turskog prvenstva Bešiktaš je pobijedio Fenerbahče 2:0, a prvi gol u 63. minuti postigao je Domagoj Vida. Utrčao je u šesnaesterac gostiju s desne strane i na dodavanje suigrača reagirao brže od golmana te pospremio loptu u mrežu.

To mu je peti ligaški gol sezone u 30 nastupa u turskoj ligi.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

"Sretan sam što sam zabio gol u derbiju. Bila je to važna utakmica za nas. U derbiju su emocije visoke. Nažalost, nismo imali navijače, ali dali smo sve od sebe i pobijedili", rekao je Vida nakon utakmice.

Vida je i u prvom poluvremenu imao najbolju priliku za domaćine, a zahvaljujući njemu Fener je u 25. minuti ostao s 10 igrača nakon što je na njemu Muriqi napravio prekršaj za crveni karton.

Sedam minuta nakon Vidina gola konačni rezultat postavio je Gönül.

Bešiktaš je nakon ove pobjede ostao četvrti, a Fenerbahče sedmi kolo prije kraja turskog prvenstva.