Fiorentina napadala, Milan zabijao: Viole na San Siru upisale četvrti poraz u posljednjih šest utakmica

U POSLJEDNJOJ utakmici 20. kola talijanske Serie A, Milan je kod kuće porazio Fiorentinu 2:0. U vodstvo ih je doveo Bacca u četvrtoj minuti, a pobjedu je potvrdio Boateng u 88. minuti.

Nikola Kalinić odigrao je cijelu utakmicu za Fiorentinu. U prvom poluvremenu je bio neprimjetan, ali je u drugom bio aktivniji, doduše bez čistih prilika.

Fiorentina je cijelu utakmicu napadala, ali nisu imali izrazitih prilika. S druge strane, možemo slobodno reći kako se Milan postavio na kontre, ali su njihovi pokušaji bili puno konkretniji.

Violama je ovo četvrti poraz u posljednjih šest utakmica i daleko su od onog nogometa kojeg su prezentirali na samom početku sezone. Nalaze se na četvrtom mjestu, a imaju 38 bodova u ovih 20 kola.

S druge strane, Milan je nakon ove pobjede preskočio Empoli i nalaze se na šestom mjestu lige s 32 boda.

U sljedećem kolu Milan gostuje kod Empolija, a Fiorentina dočekuje Torino.