Fiorentina razbila Genou

NOGOMETAŠI Fiorentine na svom su Artemio Franchi stadionu svladali Genou 3:0 u prvoj utakmici 29. kola talijanske Serije A.

Na asistenciju Massima Gobbija u petoj je minuti domaćina u vodstvo udarcem petom s lijeve strane vrha peterca doveo Mario Santana.

Najava loše večeri gostujuće momčadi zaokružena je u kasnijoj fazi drugog dijela utakmice nakon što je prekršaj nad Jovetićem u pogodak s bijele točke pretvorio Alberto Gilardino, a sve zaokružila njegova zamjena Khouma Babacar.

Sedamnaestogodišnji Senegalac je u 86. minuti postigao svoj prvijenac u talijanskom prvenstvu iskosa s lijeve strane u suprotni donji kut Marca Amelije.

Hrvatski nogometaš Ivan Jurić ušao je u 54. minuti na teren, te je tako sudjelovao u četvrtom uzastopnom Genoinom porazu u Firenci.