FOTO Neymar ridao nakon ispadanja od Hrvatske, tješili ga suigrači

HRVATSKA reprezentacija je u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva pobijedila Brazil 4:2 na penale nakon što je poslije 120 minuta bilo 1:1. Neymar je doveo Brazilce u vodstvo krasnim golom u 105. minuti, da bi se Hrvatska vratila preko Brune Petkovića koji je u 117. minuti zabio na asistenciju Oršića.

Dominik Livaković je u prvoj seriji obranio penal Rodrygu i tako stavio golemi pritisak na Brazilce koji nisu imali pravo na krivi korak jer su Vlašić, Majer, Modrić i Oršić sjajno izveli svoje penale. U četvrtoj seriji Marquinhos je pogodio stativu i Hrvatska je prošla u polufinale.

Svijet su obišle fotografije šokiranih Brazilaca koji su dugo nakon završetka utakmice ležali na terenu u nevjerici što im se dogodilo. Posebno neutješni bili su Antony i Neymar koji je ridao na travnjaku. Suigrači su ga tješili, ali Neymar nikako nije uspio zaustaviti suze.