LIGE PETICE

FREIBURG - BAYERN 1:3 Flickov klinac i Gnabry za pobjedu u sudačkoj nadoknadi

BAYERN je danas na gostovanju kod Freiburga slavio 1:3 nakon pogodaka mladog Jonaha Zirkzeea i Sergeja Gnabryja u sudačkoj nadoknadi.

Zirkzee je ušao u 90. minuti umjesto Phillipea Coutinha i zabio za pobjedu u trećoj minuti nadoknade pa je sada Bayern za vodećim RB Leipzigom i drugoplasiranom Borussijom Mönchengladbach koja ima jednako bodova kao Leipzig, ali lošiju gol-razliku, zaostaje

Freiburg se nije dao

Bavarci su rano poveli preko Roberta Lewandowskog koji je zabio u 16. minuti utakmice na asistenciju Alphonsea Daviesa i činilo se da će to biti još jedna uvjerljiva pobjeda njemačkog prvaka.

Ipak, Freiburg je zgusnuo redove u nastavku utakmice i uspio doći do izjednačenja u 59. minuti pogotkom Vicenzea Grifa. Prema kraju utakmice Freiburg se sve kompaktnije branio, a Bayern nije uspijevao probiti njihov blok sve do ulaska Zirkzeea kojem je ovo bio drugi nastup za Bavarce.