Fulham preokretom do pobjede nad Evertonom

MOMČAD Fulhama svladala je pred svojim navijačima Everton s 2:1 u susretu 5. kola engleskog nogometnog prvenstva.

Gosti iz Liverpoola su do vodstva stigli u 33. minuti, kada je nakon centaršuta Bainesa s lijeve strane glavom poentirao Tim Cahill. Međutim, taj pogodak nije trebao biti priznat budući da je australski nogometaš u trenutku upućivanja lopte bio u zaleđu.

Domaćini su preokret ostvarili zahvaljujući golovima Paula Koncheskyja u 57. i Damiena Duffa u 79. minuti. Obojica su postigli pogotke udarcima izvan kaznenog prostora.

Domaćinima je ovo bila druga pobjeda u četvrtom nastupu, a gostima već treći poraz.