Futsal reprezentacija Hrvatske velikim preokretom ostala bez Eura

HRVATSKA futsal reprezentacija nije se uspjela plasirati na Europsko prvenstvo!

Nakon 1:1 iz prve utakmice dokvalifikacija, Francuska je u uzvratu u Gospinom Polju šokirala Hrvatsku pobjedom 5:4 i prvi put u povijesti se plasirala na Europsko prvenstvo.

Hrvatska je nakon prvog poluvremena vodila 2:1 i izgledalo je da će bez većih problema izboriti nastup s najboljim reprezentacijama Europe, ali je Francuska prvo izjednačila preko Ramireza, a zatim s dva gola N`Gale u dvije minute potpuno šokirala sve u dvorani.

Hrvatska - Francuska 4:5 (1:1)

Hrvatska: Luketin, Jelovčić, Marinović, Novak, Suton, Jukić, Grcić, Babić, Grbeša, Perić, Postružin, Kanjuh, Horvat, Đuraš; Izbornik: Mato Stanković

Francuska: Haroun, Ramirez, Aigoun, Mohammed, Mouhoudine, Kerroumi, Durot, Belhaj, De Sa Andrade, Zoubir, N'Gala, Alla, Kebe, Gasmi; Izbornik: Pierre Jacky

Golovi: 1:0 Suton 7', 1:1 Kebe 9', 2:1 Perić 16', 2:2 Ramirez 26', 2:3 N'Gala 33', 2:4 N'Gala 34', 3:4 Marinović 35', 4:4 Novak 40', 4:5 N'Gala 40'