Arsenal fantastičnim golom Girouda u 85. minuti ušutkao Beograd, katastrofa Vardara

Screenshot (Youtube)

CRVENA ZVEZDA je 85 minuta držala "nulu" protiv Arsenala u trećem kolu grupne faze Europske lige, a onda se ukazao Giroud i odlučio utakmicu na Marakani.

Maestralno se snašao u petercu domaćih i u padu preko glave pogodio suprotni kut te ušutkao 50 tisuća navijača beogradskog kluba.

Zvezda je odigrala odličnu utakmicu protiv kombinirane momčadi Arsenala, ali u nekoliko situacija nije imala sreće, dok je na golu londonske momčadi blistao Čech.

U Zvezdi smatraju da su oštećeni jer je deset minuta prije kraja Rodić dobio diskutabilni drugi žuti karton.

U istoj skupini je BATE pred svojim navijačima pobijedio Koln i izjednačio se sa Zvezdom na drugom mjestu ljestvice. Arsenal ima maksimalnih devet bodova, a Nijemci su bez bodova.

Pravu katastrofu doživio je Vardar pred svojim navijačima u skupini L. Real Sociedad sa 6:0 protutnjao je Makedonijom, a mogao je slaviti i uvjerljivije. Utakmicu je obilježio Willian Jose koji je zabio četiri gola, prije nego je u 60. minuti napustio teren.

Zenit je u istoj skupini nastavio s pobjedama, iako je s 3:1 pobijedio Rosenborg.