Graz preokrenuo u posljednjoj trećini: Oullette načeo i dokrajčio "svoje" Medvjede

HOKEJAŠI Medveščaka poraženi su u 45. kolu EBEL lige na gostovanju kod Graza. Domaća je momčad slavila s 4:2, nanijevši Zagrepčanima 26. poraz ove sezone.

Ujedno su "medvjedi" izgubili četvrti put u petom ovosezonskom ogledu s Grazom iako su na ulasku u posljednju trećinu imali vodstvo 2:1.

Austrijanci su poveli pogotkom bivšeg "medvjeda" Oullettea, a Medveščak je izjednačio preko Kinasewicha. Za preokret na 2:1 u prvoj trećini zabio je Banham u posljednjoj minuti. Druga trećina protekla je bez pogodaka, a početkom posljednjeg dijela utakmice Harand je izjednačio na 2:2. Pare je nakon 13 minuta igre u nastavku doveo domaće u vodstvo 3:2. Mike Oullette zabio je i posljednji gol na utakmici svom bivšem klubu za pobjedu Graza 4:2.

U sljedećem kolu Medveščak, koji je zadržao sedmo mjesto, u nedjelju na Šalati dočekuje Linz.