Gvardiol u dvije riječi komentirao svoju novu golčinu za City

NOGOMETAŠI Manchester Cityja lako su osvojili tri domaća boda ove subote, pobijedili su Luton s 5:1 u 33. kolu engleske Premier lige. Hrvati u dresu Cityja obilježili su ovu utakmicu. Najprije je u 64. minuti fantastičnim udarcem zabio Mateo Kovačić za 2:0, a onda je finiš susreta pripao Jošku Gvardiolu. Hrvatski branič je najprije lijepo asistirao Dokuu u 87. minuti, da bi u sudačkoj nadoknadi strašnim udarcem desnom nogom zaključio utakmicu.

Gvardiolu je, kao i Kovačiću, to bio prvi prvenstveni pogodak za Manchester City te drugi ukupno. Premijerni je zabio tijekom ovog tjedna, protiv Reala u Ligi prvaka. Ujedno se upisao i u asistente, dodao je Dokuu za četvrti gol domaćeg sastava.

Gol Lutonu bio je jako sličan onom Realu u utorak. Gvardiol je oba pogotka zabio krasnim udarcima iz daljine desnom nogom. Nakon utakmice na društvenim mrežama je komentirao golčinu Lutonu.

"Deja vu gol. Ponosan sam na izvedbu cijele momčadi", napisao je.