hnl europa

Hajduk je bizarno i neozbiljno primio četvrti gol

Screenshot: HTV

HAJDUK na poluvremenu gubi 4:1 kod Villarreala u prvoj utakmici play-offa Konferencijske lige. Poveo je u drugoj minuti golom Biuka, a onda za samo pola sata primio čak četiri gola. Četvrti je gotovo bizaran i svjedoči o neozbiljnosti hajdukovaca. U zadnjoj minuti prvog dijela Hajduk je imao zadnju priliku pokušati smanjiti zaostatak od dva gola, ali iz kornera za goste došao je gol za domaćine.

Odmah nakon kornera Hajduka loptu je uzeo Villarreal, a Jose Morales, koji ima 35 godina, u sprintu je pretrčao više od pola terena i igrače Hajduka, koji su samo stajali, te s Gerardom Morenom došao pred gol Bilih u kontri dva na dva. Morales je izbio sam pred Lovru Kalinića i onda nesebično poslužio Morena, koji je lako zabio.