hnl europa

Hajduk je primio četiri gola u pola sata. Onda su igrači došli pred Torcidu

HAJDUK je izgubio 4:2 kod Villarreala u prvoj utakmici play-offa Konferencijske lige. Poveo je Biukovim golom u drugoj minuti, ali je zatim u samo pola sata prvog poluvremena primio čak četiri gola. Nadu u prolazak donio mu je gol iz penala pet minuta prije kraja.

Daleko bolji od igrača Hajduka na stadionu u Valenciji bili su njegovi navijači. Oko tisuću pripadnika Torcide navijali su glasno cijelu utakmicu, kao što se uostalom čulo u televizijskom prijenosu. Nakon meča igrači su ih došli pozdraviti ispod njihove tribine, a oni su im na to poručili pjesmom:

"Hajduče znaj, još nije kraj. Igraj i nikad se ne predaj" te "I kad gube i kad tuku, uvijek vjerni svom Hajduku". Uzvrat je u Splitu idućeg četvrtka, a Hajduku za prolazak treba pobjeda od tri gola razlike.