Hajduk na poluvrijeme otišao s vodstvom od 2:0. Navijači izviždali igrače

HAJDUK je u polufinalu SuperSport HNL Kupa. Splićani su na Poljudu s 5:0 pobijedili Varaždin. Golove su zabili Ismael Diallo u 43., Filip Krovinović iz slobodnog udarca u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, Laszlo Kleinheisler u 64., Josip Elez u 67. i Marko Livaja s 11 metara u 72. minuti. Na poluvremenu je Hajduk imao vodstvo od 2:0, a golove su postigli Ismael Diallo i Filip Krovinović. Ipak, to nije zadovoljilo publiku na Poljudu.

Naime, tribine su izviždale igrače Hajduka kada su nakon sučevog zvižduka krenuli u svlačionicu. Razlog tome je to što Hajduk, osim u situacijama kad su pali golovi, nije odigrao baš sjajno poluvrijeme. Dapače, dojam je da je Varaždin veći dio prvog dijela bio opasnija momčad na terenu.

Podsjetimo, ako ni nakon 90 minuta ne bude pobjednika, igrat će se produžeci (2x15 minuta), a ako i nakon 120 minuta bude "iks", putnika u polufinale odlučit će jedanaesterci. Hajduk je u protekle dvije godine osvojio Kup.