Hajduk prekinuo neugodni niz, Radošević i Erceg srušili Inter na Poljudu

NAKON tri utakmice bez pobjede, Hajduk je konačno slavio i to protiv Intera na Poljudu s 2:0. Splićani su u 11. kolu Prve HNL bez problema osvojili tri boda protiv gosta iz Zaprešića, a šestu pobjedu u prvenstvu donijeli su Josip Radošević i Ante Erceg.

Time je Inter i šest susret zaredom ostao bez pobjede protiv Hajduka, a ostvario je četiri poraza i dva remija.

Josip Radošević je sjajnim udarcem s 20-tak metara donio vodstvo Hajduku u 9. minuti, a na 2:0 je povećao Ante Erceg u 58. minuti nakon dodavanja Hamze. Splićani su dokraja propustili niz prilika za puno uvjerljiviju pobjedu, a u 88. minuti kapetan Zoran Nižić zaradio isključenje.

Na ljestvici vodi Dinamo s 29 bodova, Rijeka ima 22 i utakmicu manje, Hajduk je treći s 20, a Inter sedmi s 11 bodova.