HAJDUK DRŽI KORAK ZA DINAMOM Splićani uz podršku Perišića srušili Istru

FotoRobert Matić i Miro Gabela / HNK Hajduk

HAJDUK je vezao treću uzastopnu pobjedu u hrvatskom prvenstvu. Splićani su u sedmom kolu svladali Istru s 2:0 na Poljudu i time ostali iznad Rijeke i tri boda ispod vodećeg Dinama. Momčad Joana Carrilla posao je završila u prvom poluvremenu, kada su zabili Ante Erceg i Nikola Vlašić iz penala.

Utakmicu s tribina gleda i Ivan Perišić, koji je sinoć s Interom slavio kod Rome (3:1) i upisao dvije asistencije.

Već u četvrtoj minuti Erceg je zabio za vodstvo na drugu vratnicu nakon ubačaja s desne strane i time načeo goste iz Istre.

Nakon toga je Torcida u 17. minuti razvila transparent 'pod stihijom vatre život su dali, 10 godina je prošlo, a istina još se traži...', posvećen tragično preminulim vatrogascima u kornatskoj tragediji.

Konačnih 2:0 potpisao je u 30. minuti Vlašić s 11 metara. Centrirao je Kožulj, Čuljak povukao Ercega za dres, a sudac pokazao na penal, koji je realizirao igrač Hajduka realizirao i potvrdio novu pobjedu.