ISTRA - HAJDUK 0:2 Erceg i Futacs za pola sata riješili Puležane

HAJDUK četvrtom uzastopnom pobjedom drži treće mjesto.  U 31. kolu HNL-a slavio je 2:0 na gostovanju kod Istre.

ISTRA - HAJDUK 0:2

Tijek utakmice:

90. minuta: Crveni karton za Terzieva! Hajdukov stoper isključen je zbog grubog prekršaja na centru.

59. minuta: Velika prilika za Hajduk, prečka! Erceg je ubacio, a na drugoj vratnici, s desetak metara iskosa, Savvas trese gredu.

32. minuta: GOOOL ZA HAJDUK! 0:2, strijelac MARKO FUTACS! Vlašić je ubacio pred gol, Savvas puca iz voleja, Žižić spašava na crti, ali tako da odbija do Futacsa, koji zabija s par metara.

25. minuta: Velika prilika za Hajduk! Erceg je mogao dotući domaćine njegovim i Hajdukovim drugim golom. Ostao je sam na desetak metara od vrata, ali je predugo oklijevao.

23. minuta: Velika prilika za Istru! Gržan je ostao sam na deset metara, puca, ali Stipica i na ovoj utakmici pokazuje da je u sjajnoj formi.

19. minuta: GOOOL ZA HAJDUK! 0:1, strijelac ANTE ERCEG! Jefferson je dubinskim proigravanjem našao Futacsa, koji savšeno poslužuje Ercega, a ovaj poentira sam s desetak metara.

POČETNI SASTAVI:

Istra 1961 (4-2-3-1): Ivušić - Miloš, Žižić, Mitrevski, Pavić - Puclin, Paracki - Gržan, Burić, Urošević - Solomon.

Hajduk (4-3-1-2): Stipica - Tudor, Terziev, Memolla, Nižić - Hamza, Jefferson, Savvas - Vlašić - Erceg, Futacs.