Hajduk svladao Varteks

HAJDUK je teže nego što se očekivalo svladao Varteks 1:0. Hajduk je bio bolji i imao je niz prilika, no i samo jedna koju su iskoristili bila je dovoljna za važna tri boda.

Igralo se na kiši i teren je bio klizav, što je bio dodatni razlog za slabu igru i realizaciju.

Hajduk je u prvom poluvremenu više pokušavao: iz kornera, ubacivanjem, preko bokova... no završnog udarca nije bilo.

Tek što su u nastavku igrači istrčali na teren, Bule je na dodavanje Turkovića postigao gol za vodstvo domaćina.

Sporna situacija u 70. minuti: Neretljak se u šesnaestercu našao u prilici kad ga je "pomeo" Jolić, no sudac nije ništa svirao.

Kod Varteksa daleko najbolje je igrao golman Mađarić, koji je glavni krivac što je Hajduk uspio postići samo jedan gol. No, i Pletikosa je spasio Hajduk.

Varteks je imao i svoju priliku za izjednačenje. Trenutni rezultat je 1:0 za Hajduk. Neretljak griješi, a Jolić dolazi u stopostotnu priliku, no Pletikosa odlično reagira.

U završnici su Bule i potom Andrić došli u priliku da povećaju vodstvo Hajduka, no nisu bili precizni.