Hajdukovci na Fejsu: Klošari postrojavaju igrače. Tko će ozbiljan doći u ovaj klub?

OSIJEK je u utakmici 30. kola SuperSport HNL-a pobijedio Hajduk na praznom Poljudu 2:1 i došao do prevažnih bodova u borbi za Europu. Gosti su poveli u 19. minuti golom 18-godišnjeg Antona Matkovića, a Hajduk se vratio preko Aleksandra Trajkovskog u 28. minuti. Pobjedu Osijeku osigurao je Ramon Mierez tri minute prije poluvremena.

Hajduk je nakon utakmice tradicionalno objavio rezultat utakmice na svojoj stranici na Facebooku, a ispod se sakupilo jako puno komentara, od kojih su neki vrlo opširni naišli na najviše lajkova, odnosno odobravanja ostalih pratitelja i simpatizera splitskog kluba.

Kraj susreta na Poljudu. #samohajduk

Objavljuje HNK Hajduk SplitNedjelja, 14. travnja 2024.

"Igrači izgledaju baš kao da jedva čekaju da odu iz ovog našeg kluba, što me i ne čudi. Hrpa klošara ih postrojava na poluvremenu i vrijeđa, upadaju na teren i trgaju stolice, bacaju baklje... koji će imalo ozbiljan igrač uopće htjeti doći ovdje. Svaka lijepa priča koja se pokrene i gradi završi na isti način. Teškim raspadom. Ne mogu da se ne sjetim samo kako su 2018. godine klošari napali Saida i Futacsu razbili naočale u trenutku kad smo bili u finalu kupa i u igri za naslov. Epilog toga nam je svima poznat, totalni remont i borba za peto mjesto. Bojim se da nam ista stvar slijedi i sad plus Perišić nema šanse da ostane nakon svega što se dogodilo. A kakvu smo priliku imali...",

"Rijeka izgubi od Istre, Dinamo izgubi zaostalu, mi dobijemo sve do kraja, Rijeka i Dinamo još 4 puta kiksaju, i prvaci!",

"Treba nam još 9 bodova u ovih 6 kola i sigurno smo treći. Ajmo dečki trenirati ka pasi!!! Kapetane povedi nas, svaka je bitna!!! Šalu na stranu, jebite se!",

"Perišiću, brate, ako iduće sezone ne budeš igrao u Hajduku, ja te u potpunosti shvaćam i ništa ti neću zamjeriti", samo su neki od komentara.