Juniorska liga prvaka

Hajdukovi juniori putovali tri dana pa pobjedom potvrdili prolazak u Ligi prvaka

HAJDUKOVI juniori pobijedili su 2:1 kod azerbajdžanske Gabale u uzvratnoj utakmici juniorske Lige prvaka. U 52. minuti domaći su poveli preko Šahnijarova, a onda je u 68. minuti Luka Vušković pogodio za 1:1. Pobjedu Hajduku donio je Jere Vrcić u 88. minuti utakmice, a Hajduk se ukupnim rezultatom 5:1 probio u sljedeće kolo.

Hajduk će u drugom kolu igrati protiv boljeg iz duela kazahstanske Astane i albanske Apolonije (1:1). Uzvrat se igra u srijedu. Utakmice drugog kola na rasporedu su 26. listopada i 2. studenog, a pobjednik će izboriti play-off protiv drugoplasiranih iz faze po skupinama, u kojoj se nalazi i Dinamo.

Podsjetimo, Hajdukovi juniori prevalili su 3500 kilometara. Autobusom su išli iz Splita do Sarajeva pa letom do Istanbula, gdje su presjeli na let za Baku, iz kojeg su krenuli za Gabalu. Krenuli su u subotu, na odredište stigli jučer, a danas došli do nove pobjede.