HAT-TRICK ANDREJA KRAMARIĆA Golčinama doveo Hoffenheim na korak do Lige prvaka

ANDREJ KRAMARIĆ zabio je tri gola za Hoffenheim u pobjedi 3:1 protiv Hannovera!

Hrvatski napadač pogodio je mrežu u 16. minuti utakmice nakon više od mjesec dana, za početno vodstvo u 32. kolu Bundeslige.

Kramarić je poslao loptu u prazan gol s nekoliko metara nakon velike greške gostujuće obrane i asistencije Gnabryja.

Hannover je golom Karamana izjednačio već u 24. minuti.

U 50. minuti Kramarić je zabio drugi gol. Ubačaj iz kornera sjeo je Kramariću ravno na volej, a on je s desetak metara sjajno pogodio za 2:1.

U 86. minuti Kramarić je zabio i treći put, svoj dvanaesti pogodak ove sezone, uz pet asistencija. Kramarić je primio sjajnu dugu loptu sa domaće polovice i majstorski opalio sa 18 metara preko golmana u suprotni kut za konačnih 3:1.

Hoffenheim se bori za drugo mjesto Bundeslige i Ligu prvaka, pa je s nova tri boda napravio veliki korak prema tom cilju.

Schalke na drugom mjestu ima 56 bodova, Dortmund ima dva boda manje, a Hoffenheim s utakmicom više ima 52 boda. Bayer Leverkusen ima bod manje, a još uvijek im može zaprijetiti i Leipzig i Frankfurt.