TRENER Bayern Münchena Ottmar Hitzfeld bio je razočaran nakon domaćeg remija (1:1) protiv St. Petersburga u prvoj utakmici polufinala Kupa Uefa, ali optimističan uoči uzvrata.
"Prvo poluvrijeme odigrali smo na visokom nivou. Držali smo visok tempo i igrali dobro. Ali u nastavku bili smo previše defanzivni i dopustili smo St. Petersburgu da se vrati u utakmicu. U posljednjih pola sata imali smo priliku za pobjednički gol, ali ga nismo uspjeli zabiti. Primili smo gol nesretno, ali takve se stvari događaju." - rekao je Hitzfeld.
"Međutim i dalje imamo dobru priliku za prolaz u finale. U gostima uvijek možemo zabiti gol ili dva, a pogotovo zato jer se u momčad vraća i Luca Toni."
Totalsport
Foto: AFP