HRVATSKA NA LJETNOJ NBA LIGI

Hrvatski košarkaši užasnom zadnjom četvrtinom ispustili pobjedu u Ljetnoj ligi

HRVATSKA košarkaška reprezentacija sastavljena većinom od igrača bez klupskih ugovora ili onih koji igraju u malim klubovima, upisala je i treći poraz na Ljetnoj NBA ligi u Las Vegasu. Nakon poraza od Netsa i Pistonsa, sada je bolji bio Oklahoma City Thunder 84:76.

Hrvatski košarkaši igrali su jako dobro tri četvrtine. Treći period su dobili ukupnim rezultatom 24:11, a u zadnju četvrtinu su ušli s 10 poena prednosti.

Ipak, brojne izgubljene lopte u napadu i vraćanje na obranu čovjeka rezultirali su raspadom u posljednjoj četvrtini koju su izgubili 25:7. Do tada su prednost izgradili zahvaljujući zonskoj obrani za koju Thunder nije imao rješenje.

Najbolji u redovima Hrvatske bio je Marjan Čakarun s 13 poena. Hrvatski košarkaši Ljetnu ligu nastavljaju sutra utakmicom protiv Dallas Mavericksa.