Ibrahimović, Jović i šamar. Pogledajte prijateljski pozdrav legende i srpskog igrača

MILAN je u prvoj utakmici play-offa za osminu finala Europa lige na svom San Siru u četvrtak pobijedio Rennes 3:0 i tako napravio velik korak prema plasmanu među 16 najboljih momčadi. Junak milanskog susreta bio je dvostruki strijelac Ruben Loftus-Cheek, koji je zabijao u 32. i 48. minuti, a treći gol za talijansku momčad postigao je Rafael Leao u 53. minuti.

Srpski napadač Milana Luka Jović nije nastupio u toj utakmici, no nakon nje našao se na društvenim mrežama zbog susreta s Milanovom legendom Zlatanom Ibrahimovićem. Na X-u (bivši Twitter) je viralna postala objava dijela tog susreta, odnosno trenutak u kojem legendarni švedski napadač, danas zaposlenik kluba, daje šamar Joviću u znak pozdrava i podrške.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SUSRET IBRAHIMOVIĆA I JOVIĆA

Ibrahimović je za Milan odigrao 163 utakmice te zabio 93 pogotka i podijelio 35 asistencija. Osvojio je s Milanom dva naslova prvaka Italije.