Inter opet na +4, traljavi Milan posrnuo i kod slabašne Parme

NOGOMETAŠI Intera ponovno su se odvojili na vrhu talijanske lige pobjedom protiv Livorna 3:0 i zahvaljujući porazu Milana u Parmi (0:1)

Nogometaši Intera vratili su se pobjedama u Seriji A trijumfom protiv Livorna. Lako je bilo prvacima protiv posljednje momčadi lige, Samuel Eto'o zabio je u 36. i 41. minuti. Sve je bilo praktički gotovo do poluvremena, a točku na i stavio je Maicon sjajnim golom u drugom dijelu. Inter je stigao do 63 boda, te sad ima četiri više od Milana.

Iako su se prije tjedan dana nadali preuzimanju prvog mjesta, nogometaši i navijači Milana više nemaju pravo sanjati takvo ostvaranje. U Parmi su promašili pregršt prilika, to im se osvetilo na kraju utakmice. U 90. minuti Božinov je zabio za veliku pobjedu Parme. Nervozni Andrea Pirlo u tim je trenucima dobio crveni karton i to je jedino vrijedno spomena kod još jednom očajnog Milana.

Pobjedom 2:0 u Bologni, Roma je sustigla Milan na drugom mjestu, te sad ta dva kluba očekuje žestoka borba za drugo mjesto. Obzirom na formu, čini se da su Rimljani u prednosti.