SERIE A

Inter remizirao protiv davljenika i propustio veliku priliku preuzeti vrh

NOGOMETAŠI Intera remizirali su u gostima protiv Genoe (0:0) i tako propustili šansu da u 27. kolu Serie A ponovno preuzmu vrh tablice. Momčad Simonea Inzaghija nije uspjela svladati ekipu koja se nalazi na pretposljednjem mjestu prvenstva i koja ima samo jednu pobjedu.

Milan je ranije zabilježio veliki kiks protiv Udinesea (1:1), nakon čega se Interu pružila šansa da preuzme prvo mjesto i to s utakmicom manje od gradskog rivala. Ovako je stanje na tablici ostalo isto, a kako stvari stoje, u Italiji će se do samog kraja voditi teška bitka za titulu.

Inter je imao mnogo veći posjed lopte i broj udaraca. Izveo je čak 14 kornera, dok Genoa nije izvela nijedan. No, rezultat se nije mijenjao. Ivan Perišić je odigrao 83 minute, a Marcelo Brozović cijeli susret za Inter, dok je na drugoj strani svih 90 minuta na terenu proveo još jedan hrvatski nogometaš Milan Badelj. Na klupi domaće momčadi bio je i hrvatski golman Adrijan Šemper.