serie a

Inter rutinski pobijedio Veneziju i nastavio lov za vodećima

NOGOMETAŠI Intera su u 13. kolu Serie A pobijedili u gostima pobijedili Veneziju 2:0 i nastavili s odličnom formom.

Momčad Simonea Inzaghija potpuno je dominirala od prve od zadnje minute, a povela je golom Hakana Calhanoglua u 34. minuti. Dugo je kružila lopta oko šesnaesterca Venezije, a onda je Calhanoglu preciznim udarcem s ruba šesnaesterca pogodio sami kut za 0:1.

Inter je nastavio s dominacijom u nastavku i, iako je imao nekoliko dobrih prilika, susret je riješio tek duboko u sudačkoj nadoknadi. Jedan igrač Venezije igrao je rukom u šesnaestercu i sudac je nakon intervencije VAR-a dosudio penal, koji je rutinski realizirao Lautaro Martinez.

Inter se ovom pobjedom vratio na treće mjesto s bodom manje i utakmicom više od vodećih Napolija i Milana.