dinamo - sevilla

Ivanušec otpao za Sevillu. Upitan je i za Osijek

DINAMO sutra od 18:45 na Maksimiru protiv Seville igra uzvratnu utakmicu play-off runde Europa lige. Dinamo je u Sevilli izgubio 3:1 iako je igrao jako dobro, no poraza ga je koštao blackout u završnici prvog poluvremena kad je unutar dvije minute primio dva gola.

Željko Kopić je u velikim problemima s ozljedama. Ne može otprije računati na Komnena Andrića i Dinu Perića, jučer je definitivno otpisan Arijan Ademi, a iz sastava je ispao i Luka Ivanušec. On je uoči prve utakmice također ispao iz sastava zbog ozljede aduktora, preskočio je Lokomotivu, a upitan je bio i za uzvratnu utakmicu.

Iz Dinama su danas javili da Ivanušec definitivno preskače Sevillu te da je upitan i za nedjeljni derbi u Osijeku. I Ivanušec i Ademi će ići na dodatne preglede nakon kojih će biti utvrđeno hoće li biti spremni za utakmicu protiv Osijeka. Ne budu li, Dinamov trener opet će biti u problemima.