Ivica Olić ponovo zabija

NAPADAČ hrvatske nogometne vrste nastavlja igrati u fantastičnoj formi i sugerira da bi aktualna sezone mogla biti najbolja u njegovoj karijeri. Olić redovito zabija na bundesligaškim travnjacima; među strijelce se ponovo upisao u domaćoj pobjedi HSV-a protiv Hanse kada he zabio drugi gol za svoju momčad.

U susretu 14. kola njemačke nogometne lige HSV je došao do devete pobjede, a Olić je ponovo bio jedan od najboljih pojedinaca momčadi iz Hamburga. U susretu protiv Hanse, domaćine je u vodstvo doveo Nizozemac Van der Vaart u 19. minuti, dok je Olić golom u 61. minuti razriješio sve dvojbe oko pobjednika.

Na bod do Bayerna!

Momčad iz Hamburga se ovom pobjedom bodovno izjednačila s drugoplasiranim Werderom, dok im lider prvenstva, Bayern, bježi samo jedan bod.

U drugom današnjem susretu Nurnberg je na svom terenu pobijedio Borussiu Dortmund 2:0. Za goste je cijeli susret odigrao Mladen Petrić, a domaćini su do pobjede došli pogocima Galašeka u 10. i Charisteasa u 90. minuti susreta.