LIGE PETICE

Iz Reala demantirali da Courtois ima tjeskobni poremećaj, otkrili su što mu je

REAL MADRID oglasio se priopćenjem kako bi demantirao medijske napise iz Španjolske u kojima se tvrdilo da su njihovu vrataru Thibautu Courtoisu klupski liječnici dijagnosticirali tjeskobni poremećaj zbog kojeg je zamijenjen na poluvremenu utakmice protiv Club Bruggea u Ligi prvaka (2:2).

Belgijski golman koji je pretprošlog ljeta stigao iz Chelseaja muči se s formom i teško podnosi kritike na svoj račun. Nakon što je primio dva gola u prvom poluvremenu, ušao je u "svlačionicu i osjetio vrtoglavicu i probavne probleme", navodi klub, a onda je Zinedine Zidane u igru uveo Alphonsea Areolu.

Ovi simptomi kasnije su od strane OK Diarija povezani s tjeskobom pa se Real odlučio oglasiti i demantirati te tvrdnje.

"Našem nogometašu nikad nije dijagnosticiran navedeni poremećaj, ta informacija je potpuno lažna. Dijagnosticiran mu je akutni gastroenteritis, ali sada se već oporavlja i uskoro će biti spreman", napisali su iz Reala.