Izraelci lako protiv Estonije

IZRAELCI su u našoj kvalifikacijskoj skupini uvjerljivo rezultatom 4:0 svladali Estoniju i tako potvrdili da se na njih treba ozbiljno računati u borbi za plasman na europsko prvenstvo 2008.

Da Izraelci neće imati većih poteškoća protiv Estonije pokazali su Tar i Colautti golovima u 20, odnosno 29. minuti, a s rezultatom 2:0 je i završilo prvo poluvrijeme utakmice. U drugom je dijelu u igru ušao Ben Sahar, koji je golovima u 77. i 80, minuti postavio rezultat na konačnih 4:0.

Izrael se tako bodovno izjednačio s Rusijom na drugom mjestu kvalifikacijske skupine E, s dva boda zaostatka za Hrvatskom, ali i utakmicom više.

U 21 sat Andora i Engleska igraju utakmicu u kojoj bi Englezi, uz malo sreće, konačno mogli prekinuti niz loših rezultata i osvojiti tri boda, nakon što im to nije pošlo za nogom u utakmicama protiv Makedonije, Hrvatske i Izraela.