Izvrstan učinak Sandra Nicevića u porazu Benettona

HRVATSKI reprezentativni centar Sandro Nicević odigrao je jako dobru utakmicu u domaćem porazu svog Benettona od Angelico Bielle 76:69 u 26. kolu talijanskog košarkaškog prvenstva.

Nicević je bio drugi strijelac utakmice i najbolji strijelac svoje momčadi s 20 koševa koje je zabio za 31 minutu na parketu. Šutirao je Nicević iz igre sjajnih 88.9% (8/9), te je uspješno skočio četiri puta. Najbolji strijelac utakmice bio je igrač Bielle Joe Smith s 21 košem.

Od ostalih utakmica spomenimo gostujuće pobjede Montepaschi Siene kod Scavolinija 100:90 i Air Avellina kod Snaidera 79:67. Bivši Cibonin igrač Nikola Radolović ugradio je u pobjedu Air Avellina 8 koševa i 5 skokova za 23 minute igre. U 24. pobjedi Siene (iz 25 utakmica) sjajan je bio Kšištof Lavrinovič s 22 koša i 6 skokova.

Benetton – Angelico Biella 69:76

Redoslijed: 1. Siena 24-1, 2. Virtus 17-8, 3. AJ Milano 16-10, 4. Lottomatica 16-10, 5. Bancateras 15-10, 6. Benetton 15-11...