ANKETA Je li Cibalia grubo oštećena protiv Hajduka?

U ZADNJEM dvoboju prvog kola HNL-a u Vinkovcima su nogometaši Hajduka pobijedili Cibaliju s 2:0.

> Cibalija promašivala, Hajduk zabijao: Bijeli s tri boda čekaju Dinamo na Poljudu

Bijeli su uz ogromnu dozu sreće nekako uspjeli preživjeti gostovanje od dojučerašnjeg prvoligaša, no ostaje pitanje je li sudac Bruno Marić u 69. minuti oštetio Vinkovčane ne priznavši im gol kod rezultata 1:0 za Hajduk.

Naime, bili su to minuti užasa pred vratima Dantea Stipice. Dva kornera zaredom i dva mrtvaca. Nakon prvog, Stipica grubu griješi, leti u prazno, a s crte spašava Pejić. Da bi iz ponovljenog ubačaja iz kuta Jerbić pucao, lopta je išla prema mreži, a s crte je izbio Bilij, no lopta se vratila Jerbiću, čiji udarac ovaj put s gol linije spašava Ćosić.

Nakon tog posljednjeg pokušaja igrači Cibalije signalizirali su da je Ćosić loptu izbio nakon što je ova već bila u vratima, no Marić nije ništa svirao. Gledajući ponovljenu snimku teško je bilo procijeniti je su li povici igrača Cibalije bili opravdani, no bila je to sumnjiva situacija u svakom slučaju.