Real je prvi put dodao na polovici Cityja u 25. minuti. Tada je krenuo s centra

REAL je na uzvratu polufinala Lige prvaka kod Manchester Cityja odigrao jednu od najgorih utakmica posljednjih desetljeća i izgubio 4:0. Tako je aktualni prvak Europe ispao s ukupnih 5:1.

Od početka revanša na Etihadu gosti su bili neprepoznatljivo grozni. Momčad Pepa Guardiole odmah je uspostavila dominaciju i nakon 15 minuta imala posjed od 79 posto. Real je u tom periodu uspio povezati samo 13 dodavanja, dok ih je City imao 124. U 24. minuti je Bernardo Silva postigao prvi gol za domaćina. Koliko je Real bio užasan, svjedoči da je tek nakon toga zapravo efektivno prešao centar.

Trebalo mu je čak 25 minuta da završi prvi pas na suparničkoj polovici, ali to mu je uspjelo tada samo zato što je u 25. minuti krenuo s centra jer je neposredno prije toga primio gol.