Još jedno postolje za Natka Zrnčića Dima

MLADI hrvatski skijaš Natko Zrnčić Dim u dva se dana po drugi puta uspeo na pobjedničko postolje. Nakon trijumfa u slalomu, 16-godišnji Medveščakovac u FIS veleslalomu u francuskom Val Thoransu osvojio je drugo mjesto.

I ovaj puta je imao visoki startni broj (38), no to ga nije omelo da ostvari još jedan odličan rezultat.

Dobri su bili i ostali ´simpići´. Ivan Vučinić je sa startnim brojem 32. osvojio 12. mjesto, Silvije Štefančić, koji je imao startni broj 22, bio je 15., a do njega se plasirao Ivan Ratkić, sa startnim brojem 39.

Pobjeda je pripala Amerikancu Brownu, a treći je, kao i u slalomu, bio Francuz Aquin.

Odlični rezultati u Val Thoransu potvrda su da se mladi hrvatski skijaši nalaze u dobroj formi na početku sezone, te da se od njih može očekivati još dobrih vijesti u predstojećim FIS natjecanjima. Sutra se ´simpići´ vraćaju u Hrvatsku na kratak odmor, a već potkraj tjedna slijede nove obveze - treninzi i natjecanja.