Liga prvaka

Joško Jeličić: Ovo ni Georgina Ronaldova ne bi svirala. Nije propustio poklončić

JUVENTUS je na Camp Nouu pobijedio Barcelonu u posljednjem kolu grupne faze Lige prvaka rezultatom 3:0 i tako osvojio prvo mjesto u skupini i lakši ždrijeb u osmini finala.

U prvom srazu Lionela Messija i Cristiana Ronalda nakon 2018. godine Portugalac je odnio pobjedu u koju je ugradio dva pogotka s bijele točke.

Prvi kazneni udarac je Ronaldo sam izborio

Prvi je sam zaradio u 13. minuti, a prekršaj nad Ronaldom je napravio stoper domaćih Araujo. Drugi je njemački sudac dosudio u 52. minuti nakon što je Clement Lenglet igrao rukom.

Svoj komentar na Ronaldov izboreni udarac s bijele točke imao je Joško Jeličić u studiju PlanetSporta.

Osim Ronalda za Juventus je zabio McKennie

"Ovo ni Georgina Ronaldova ne bi svirala. Stieler je to po kratkom postupku dosudio, Nijemac, logično. Ronaldo nije propustio ovaj poklončić. Zabio je Barceloni na Camp Nouu i proradio je adrenalin", rekao je Jeličić

Treći pogodak za Juventus (odnosno drugi na utakmici) zabio je Weston McKennie u 20. minuti.