Junak Hajduka: Čeka nas utakmica sezone. Ovo moramo zaboraviti

Screenshot: Hajduk Digital TV

HAJDUK i Istra odigrali su 2:2 na Poljudu u dramatičnoj utakmici 28. kola SuperSport HNL-a. Jan Mlakar bio je dvostruki strijelac splitske momčadi u prvom poluvremenu, a utakmicu je komentirao za Hajduk Digital TV. "Jako smo brzo zabili prvi gol. Onda smo pali, nismo dobro stajali na terenu 20-ak minuta i primili smo, nažalost, dva gola.

Podignuli smo se, zabili još jedan pogodak do poluvremena. U drugom dijelu smo s igračem manje igrali hrabro, vidjelo se da smo željeli zabiti gol. Na kraju - šteta", izjavio je Mlakar. Slovenski ofenzivac je ove sezone postigao osam pogodaka. "Drago mi je kada zabijem. Nema veze kome. Bitno je pomoći ekipi. Šteta što su dva gola bila premalo za sva tri boda", dodao je Mlakar.

Hajduk u srijedu, 12. travnja, u 17:30 protiv Slaven Belupa u Koprivnici igra polufinalnu utakmicu SuperSport Hrvatskog kupa. "U srijedu imamo utakmicu sezone. Znamo što nam ona donosi. Moramo se odmoriti i zaboraviti ovo i ići u srijedu po pobjedu", zaključio je Mlakar.