Jupiler liga: Perišić strijelac za Club Brugge

HRVATSKI nogometaš, 20-godišnji Ivan Perišić, upisao je prvi nastup u belgijskoj Jupiler ligi za Club Brugge i odmah ga je začinio pogotkom.

Ovog ljeta je Perišić došao u Club Brugge, a da će biti kvalitetno pojačanje pokazao je u utakmici 6. kola. Club Brugge je odigrao 1:1 protiv Genka na svom terenu, ali je morao stizati gostujuće vodstvo.

Poveo je Genk u 20. minuti pogotkom Thomasa Buffela, ali je u najboljem momentu Perišić izjednačio (u posljednjim trenucima prvog dijela).

Wesley Sonck je pucao, vratar gostiju Verhulst je pogriješio i odbio do Perišića koji je izjednačio na konačnih 1:1. U nastavku se rezultat nije mijenjao, a Perišić je svih 90 minuta proveo na travnjaku.