Jurićeva Genoa dobila Inter i napravila veliki korak prema ostanku u ligi

GENOA našeg trenera Ivana Jurića upisala je prvu pobjedu nakon dva mjeseca i približila se ostanku u Serie A. Jurićeva momčad je u 35. kolu Serie A uspjela pobijediti Inter 1:0 golom Gorana Pandeva u 70. minuti, no trebalo joj je puno sreće da osvoji sva tri boda.

Naime, Inter je u 87. minuti imao priliku iz kaznenog udarca doći barem do boda, no Lamanna je obranio traljavi penal Antonija Candreve. Perišić je odigrao cijelu utakmicu za goste, a Brozović je bio na klupi.

Jurić je tako upisao prvu pobjedu otkad je 10. travnja drugi put ove sezone preuzeo Genou i njegova momčad sad ima pet bodova više od zone ispadanja, ali i nezahvalan raspored do kraja. U sljedećom kolu idu u goste Palermu, potom dočekuju Torino i u zadnjem kolu gostuju na Olimpicu kod Rome.

Uz Genou, koja je u najboljoj situaciji, za ostanak se bore i Crotone i Empoli. Crotone je slavio 1:0 kod već otpisane Pescare, dok je Empoli s 3:1 pobijedio Bolognu i zadržao se iznad opasne zone.