Jurićev Torino skoro izgubio od najgore momčadi Serie A

TORINO i Cremonese odigrali su 2:2 u 23. kolu Serie A. Momčad trenera Ivana Jurića, koji na raspolaganju zbog ozljede nije imao hrvatskog reprezentativca Nikolu Vlašića, povela je u 41. minuti kada je kazneni udarac realizirao Antonio Sanabria. Frank Tsadjout izjednačio je u 54. minuti, pogodivši s 15-ak metara u desni kut golmana Torina Vanje Milinković-Savića.

Cremonese je potpuno okrenuo utakmicu golom Emanuelea Valerija u 74. minuti. Talijan je tada snažno pucao s ruba kaznenog prostora te neobranjivo zatresao mrežu za vodstvo 1:2. Međutim, gosti nisu došli do prve pobjede ove sezone. Wilfried Singo lažnim udarcem izbacio je suparničkog braniča i iz blizine pogodio za konačnih 2:2.

Jurićev Torino ovim neriješenim ishodom došao je na 31 bod, čime se nalazi na devetom mjestu talijanskog prvenstva. Cremonese je ostao posljednji s devet bodova. U 23 kola upisao je devet remija i 14 poraza.