SERIE A

Jurićeva Verona prekinula crni niz, ali u završnici ostala bez pobjede

VERONA Ivana Jurića u 34. kolu Serie A odigrala je kod kuće 1:1 protiv Spezije.

Domaćini su poveli iz prve akcije u drugom poluvremenu golom 19-godišnjeg Eddieja Salceda, koji je zabio glavom. To mu je drugi gol sezone, nakon što je prvi zabio Fiorentini prije samo 11 dana.

Mladi napadač u 65. minuti se ozlijedio i morao napustiti travnjak, pet minuta nakon što je to iz taktičkih razloga morao učiniti Nikola Kalinić.

Verona je vodstvo držala do završnice, ali joj ga je u 86. minuti oduzeo Riccardo Saponara pogodivši za konačnih 1:1.

Jurićeva momčad tako nije uspjela prekinuti niz od četiri utakmice bez pobjede, ali je barem osvojila prvi bod nakon 3. travnja i trijumfa u Cagliariju. Nakon što je dobrim dijelom sezone djelovala kao kandidat za Europu, ovaj joj je niz upropastio šanse.