Lige petice

Juventus kod kuće izgubio od Atalante i pao na osmo mjesto Serie A

JUVENTUS je u 14. kolu Serie A na domaćem terenu izgubio od Atalante 1:0. Presudio mu je pogodak Duvana Zapate u 28. minuti. Prva je to pobjeda Atalante nad Juventusom u Torinu nakon čak 32 godine.

Kolumbijac Zapata zabio je nakon što je Juventus izgubio loptu na sredini terena, a Djimsiti je proslijedio do Zapate, koji je pobjegao neposloženoj obrani Juventusa i silovitim udarcem svladao Szczesnyja. Bio je to jedini udarac Atalante u okvir na cijeloj utakmici.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL ZAPATE

Pašalić ušao s klupe

Vrlo blizu izjednačenju Juventus je bio u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, no Dybalin pokušaj iz slobodnog udarca završio je na gredi. Istaknimo i da je Mario Pašalić za Atalantu igrao od 60. minute.

Juventus je porazom pao na osmo mjesto prvenstvene ljestvice s 21 bodom, dok Atalanta ima sedam više i trenutno je na četvrtom mjestu.