JUVENTUSU GRADSKI DERBI Dybala i Pjanić sredili Torino

TALIJANSKI nogometni prvak Juventus u gradskom je derbiju 6. kola Serie A na svom stadionu deklasirao Torino sa 4:0 (2:0) i poravnao se Napolijem na vrhu ljestvice.

Dybala je rano doveo Juventus u vodstvo, u 16. minuti zabio je svoj deveti gol u prvenstvu ove sezone za 1:0.

Nakon što je Torino sredinom prvog poluvremena ostao s igračem manje isključenjem Bassellija u 24. minuti, za goste je utakmica već bila izgubljena.

Pjanić je u 40. minuti krasnim pogotkom povisio na 2:0, Alex Sandro je u 57. zabio za 3:0, a Dybala (90+1) svojim 10. golom sezone postavio konačnih 4:0.

Mario Mandžukić igrao je za Juventus do 80. minute. Deset minuta ranije imao je sjajnu šansu za pogodak, pucao je iz voleja, ali vratar Torina obranio. Mandžo je do izlaska je triput opalio po golu i odigrao veliku ulogu u napadu i obrani te zaradio pohvale.

Napoli i Juventus imaju po maksimalnih 18 bodova, treći Inter ima 13, a četvrta Roma 12 bodova.