serie a

Juventusu samo bod kod Venezije i sad ima deset manje od Milana

JUVENTUS je u 19. kolu Serie A odigrao samo 1:1 u gostima kod Venezije i tako se propustio priključiti borbi za vodeće pozicije.

Momčad Maxa Allegrija odigrala je slabu utakmicu kod novog prvoligaša. Iako je povela u 32. minuti, kad je Morata skrenuo centaršut Bernardeschija u gol za 0:1, domaćini su u drugom poluvremenu zaigrali napadački i počeli stiskati goste te su do boda došli u 55. minuti.

Nakon duge akcije Haps je s lijeve strane poslao loptu na vrh šesnaesterca, gdje je Aramu strašnim udarcem pogodio sami kut Szczesnyjeva gola. Juventus nakon gola Aramua praktički nije stvorio nijednu pravu priliku i domaćini su se bez problema obranili.

Ovim remijem Juventus je ostao na deset bodova zaostatka za vodećim Milanom, koji ima i utakmicu manje, ali puno veći problem za Allegrija je što mu četvrto mjesto, koje vodi u Ligu prvaka, bježi sad već velikih šest bodova. Četvrtoplasirana Atalanta također ima utakmicu manje.