Kanoute hat trickom demolirao Valladolid

U PRVIM dvjema utakmicama 28. kola španjolskog nogometnog prvenstva razloga za zadovoljstvo imale su domaće momčadi, točnije Villarreal i Sevilla.

Villarreal je pogocima Cazorle (68.) i Fernandeza u sudačkoj nadoknadi utakmice, kada su zbog igrača više (u 78. isključen Laskurain) imali brojčanu prednost, svladao Athletic Bilbao 2:0.

Još je uspješnija bila Sevilla koja je na krilima raspoloženog trostrukog strijelca Frederica Kanoutea svladala Valladolid 4:1. Na 1:1 je u 21. minuti izjednačio Goitom, a na listu strijelaca za pobjedničku momčad stigao se upisati i Fabiano u 57. minuti postigavši gol za 3:1.

Obje su momčadi zadržale svoja mjesta na ljestvici, pa je tako Sevilla i dalje treće, a Villarreal četrvrti. Vodeća je i dalje Barcelona s 66 bodova i utakmicom manje, a slijedi je Real Madrid koji je, također iz 27 susreta, sakupio 60 bodova.